עברית  |   English

מומלץ החודש
לשחות במים-על חודש מזל דגים והשפעתו עלינו


 
 

החודש הזה משרה על כולנו אווירה הזויה יותר, יצירתית יותר. הדברים אינם באים בקו ישר, אינם בהירים וברורים - אבל עם זאת הם נעימים וזורמים ומלאי השראה. השנה גם יופיטר נמצא בבית מזל דגים מה שמבטיח מצד אחד חודש ממוזל ונעים ומצד שני העצמה של הבלבול שעשוי להיות בחודש זה. זו גם בשורה נהדרת לאומנים - אפשרות להוציא לאור את תוצריכם בחודש זה!

ומה צפוי לבני המזלות השונים בחודש הקרוב?

 

חודש מזל דגים מגיע, ולא סתם בחודש זה חל חג פורים, חג סוריאליסטי והזוי שגם מדבר על היכולת לשנות גורלות ברגע האחרון (אבל על כך בהרחבה לקראת פורים...).
חודש מזל דגים הוא האחרון בגלגל המזלות האסטרולוגי. הגלגל מתחיל עם מזל טלה אשר מייצג את התינוק שנולד ואת מלוא פוטנציאל החיים. במהלך מסע החיים, הוא גם מסע חודשי השנה, לומד האדם אשר החל כאנרגיה גולמית (מזל טלה) על הגשמיות (שור), החברה (תאומים), המשפחה (סרטן), הבילויים (אריה), חיי היומיום (בתולה) ולאחר שעשה מסע של פיתוח היכולות הגשמיות של חיים אלה הוא ממשיך לשישה פלחי חיים נוספים בהם הוא לומד על תחומים כמו זוגיות (מאזניים), רוחניות (עקרב), העשרה והרחבת אופקים (קשת), עבודה (גדי), יעוד (דלי). לבסוף מגיע האדם במסלול חייו אל מזל דגים. מזל זה מסמל את פלח החיים הפחות גשמי והיותר רוחני מכולם. החלק שעוסק בקשר עם העולמות הבלתי נראים, החיים שמעבר לחיים, טרנסנדנטליות... יש האומרים שמי שנולדו במזל דגים באו לכאן ל"גלגול האחרון" שלהם, כיוון שמזל דגים הוא למעשה "כרטיס היציאה" של האדם החוצה מן העולם הזה אל העולמות הבאים והמסעות הבאים.
הכוכב השולט על מזל דגים הוא כוכב נפטון. נפטון הוא אל הים, והים הוא מחוז הדברים הבלתי-ברורים, הבלתי ידועים. הוא גם כוכב שמקושר להשראה, אומנות ויצירה. הים, ביתם של נפטון והדגים, הוא גם התווך בין העולם הפיזי אל העולם שמעבר - חישבו על זמני העבר ועל האופן בו הים נתפס - ניתן לראות, ניתן אפילו לשכשך בו או לשוט בו, אולם אם מגיעים אליו למרחק - "נופלים" אל העולם הבא...   


מה צפוי לבני המזלות השונים בחודש הקרוב? 
 

בני מזל דגים - אתם כמובן נהנים במיוחד מחודש ממוזל זה. מתנה נהדרת ליום הולדת של שפע של הצלחה ומזל אשר בהם הכוכבים מברכים אתכם. לקראת סוף החודש יגיעו גם פרצים של רעיונות מקוריים במיוחד, הברקות שונות והבזקים של גאונות. חשוב מאוד לשים לב בסביבות ה 1 במרץ הזה לדחפים הלא מודעים שלכם. אם אלה מביאים אתכם ליצירה של משהו חדש - מה טוב! אולם הדחפים הלא מודעים שלכם עשויים גם לדחוף אתכם לפרק משהו יקר לליבכם.

בני מזל טלה - החודשיים האחרונים היו מאוד מאוד לא קלים עם נסיגתו של מארס. הבשורות הטובות הן שהנסיגה מסתיימת ב 10 למרץ. המרץ יחזור לחייכם, ההתלהבות, יכולת העשיה. דברים יתחילו לנוע בקצב מהיר ומספק יותר ותהיה תחושה הרבה יותר טובה בעבודה. אם אתם הבוסים תרגישו שמושכות המנהיגות חוזרים לידיים שלכם ואם אתם שכירים היחסים עם הבוסים יחזרו להיות טובים.

בני מזל שור - העשייה מושקעת יותר בתוך המשפחה. יש אפשרות לעשות פרוייקטים חשובים בתוך הבית (כולל שיפוצים והזזות). יחד עם ההתכנסות פנימה לתוך הבית יש גם תחושה שהיעוד ממש קורא לכם מעבר לפינה. יתכנו צירופי מיקרים ממוזלים שקושרים ליעוד שלכם, או הבנות והכוונות שקשורות לשאלה מה הוא יעודכם. אם אתם כבר "נמצאים שם", כלומר - במקום שהוא יעודכם, יש אפשרות להתרחבות ויציאה החוצה לתחומים נוספים בחודש הזה.

בני מזל תאומים - החודש הקודם היה ממש מצויין לכם. החודש הזה מעט פחות. תחושת הבלבול והמשפטים הלא ברורים שמקושרים למזל דגים מעט מקשים עליכם. אתם אוהבים שהדברים ברורים ומהירים יותר. יהיה עליכם להסתכל לסוג זה של חשיבה מעט לירית ומעורפלת בחודש הקרוב. עם זאת (ואלה הבשורות הטובות) זמן מצויין בעבודה, עם יכולת התרחבות בתחום העבודה למחוזות נוספים ואפשרות לנסיעות שקשורות לעבודה.

בני מזל סרטן - אתם ממש חוגגים עם כל הכוכבים שנמצאים במזל דגים ההרמוני לכם. יש תחושה של חיות, שמחה, הרבה יותר יציאה החוצה ומפגש עם האנשים מן הארץ ומן העולם. אתם מרגישים קלילים ורעננים יותר ויש גם אפשרות להבזקים של רעיונות מקוריים וביקורים של גאונות. בנוסף רעיונות שיעלו לכם יהפכו לדברים שממש אפשר למסד ולהפוך למוחשיים.

בני מזל אריה - לאחר חודשיים וחצי ממש קשים עם מארס בנסיגה במזל שלכם, מארס חוזר למסלולו וממש נותן לכם צ'אנס נוסף להשלים את כל הפרוייקטים שהתקשיתם לבצע עד כה. החום ויכולת האירוח שלכם חוזרים, יכולת ההנהגה והכריזמה חוזרים להיות מה שהיו. אתם מרגישים שוב אתם עצמכם במיטבכם, ואפילו עם תוספת אנרגיה. נצלו היטב את הזמן הזה לעשייה, הדברים "ילכו חלק" בחודשיים וחצי הקרובים.

בני מזל בתולה - בחודש זה זו תהיה הבחירה שלכם אם החודש יהיה עבורכם נפלא או בלתי נסבל. מצד אחד הבלאגן והעירפול שהולכים עם מזל דגים אינם עולים בקנה אחד עם אהבת הסדר שלכם. אתם גם תתבקשו לצאת הרבה החוצה, ואילו אתם מעדיפים להישאר בבית... הקושי יכול להיות בלתי נסבל עד רצון לפרק דברים, להתפטר ממקום העבודה וכו'... אבל - אם תדעו להעלות מעל לרצון שלכם לאחוז בשיגרה, ובאווריה פורימית תחליטו על "נהפוך הוא" וממש תרשו לעצמכם להיסחף עם הזרם בניגוד לנטיות הטיבעיות שלכם, הרי שחודש זה יכול להיות עבורכם ממש מקור להתפתחות, שימחה, הצלחה, מפגשים לא צפויים ומיני מתנות נהדרות, כולל התחלות חדשות, טובות ובלתי צפויות בתחומי החיים השונים. האם תצליחו לעשות את השינוי?

בני מזל מאזניים -   הזמן והאנרגיה מופנים בעיקר כלפי סידורים שונים בתוך הבית ויצירת תשתיות בירוקרטיות. חשובים מאוד לעשות את הדברים בצורה מאוזנת ומסודרת ולא להתחמק מכל אותם פרטים קטנים וחשובים. זה הזמן לתקן את הכיסא שנשבר, לנקות את האבק מעל למקרר ולכבס את הפוך... גם במשרד/מקום העבודה זה הזמן לעשות סדרים. המחשבה שיכולה ללוות את החודש הזה הוא:ככל שאנו רוצים שהמגדל יהיה גבוה יותר - כך חשוב לבנות לו בסיס רחב. זה הזמן לבניית בסיסים רחבים ותשתיות, ובאופן מפתיע זה אפילו יכול להיות יצירתי ומלא שמחה והשראה.

בני מזל עקרב - זה חודש נהדר! החודשיים האחרונים היו לא פשוטים וכוכב מארס בנסיגה הביא עימו הרבה מצבים של כעס ורוגז. החל מה 10 למרץ וחזרתו לכוכב השולט על ביתכם למסלולו הרגיל, אתם שלווים ורגועים יותר והאנרגיה שלכם מופנית לאפיקים חיוביים ולא להתפרצויות... החודש הזה מלא בשמחה, יצירתיות והשראה. רעיונות טובים ומקוריים ממלאים אתכם, אתם פוגשים אנשים נחמדים ובכלל נהנים (לשם שינוי) לצאת החוצה ולבלות. פשוט חודש טוב.

בני מזל קשת - חזרתו של כוכב מארס למסלול הרגיל מאפשרת לדברים לחזור לשגרה הברוכה בעבודה עם הרבה פחות הפרעות. זו התחלה טובה לחודש מוזר משהו. החודש הדברים מעט סוריאליסטיים. יש כאילו ערפל שמקשה על החשיבה, הדברים מרגישים כמעט דמיוניים ולא אמיתיים. יש נטייה לבלבול וחוסר בהירות ויש קושי להתנסח באופן רהוט. ישנן הרבה "פליטות פה" - כאלו המוציאות החוצה את מה שעדיף היה לו נשאר בפנים. בעיקר לקראת ה 15-20 למרץ יש לשים לב שהבלבול הזה לא יתחיל לפרק דברים שבניתם בעמל. בחודש הבא ההשפעה המוזרה הזו תתפוגג והדברים יראו אחרת...

בני מזל גדי - החודש הזה הוא מעין אתנחתה חברתית מן החיים הרגילים שלכם אשר בדר"כ העבודה והשיגרה שולטים בהם. מרכז הכוכב החודש הוא החברים, השיחות. יש מעיין קולח של דברים שרוצים להיאמר ולהישמע. זה חודש מצויין לכל מה שקשור לתקשורת, דיבור, מחשבים, העברת מסרים והוראה. כדאי לנצל חודש זה גם לכתיבה, בעיקר זו האומנותית, הסיפורית והשירית וגם לקריאה. החודש הדברים מתנסחים אצלכם בצורה טובה מאי פעם, המחשבה בהירה וכל זה גם עם קורטוב של יצירתיות, אומנות והצלחה. לסופרים שבינכם - זהו חודש נהדר להוציא לאור את ספריכם!  בני מזל דלי -  החודש הזה רגוע יחסית לחודש הנלהב שעבר עליכם. זהו זמן טוב לנצל את השקט והרגיעה מן התזזיתיות של החודש שעבר כדי לבסס ולמסד את כל אותם דברים שעלו בתקופת יום ההולדת. זהו לא הזמן להתחלות חדשות, אלא הרחבה ומיסוד של מה שכבר התחיל. זהו גם זמן מוצלח מאוד לכל מה שקשור לכספים ולנכסים. יכול להיות שלקראת ה 15 למרץ יעלה רעיון מצוין ומקורי שקשור לנכסים, לבית או לדירה.

הכותבת היא אסטרולוגית בעלת ניסיון רב, מפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית".

לקריאה נוספת באתר של קרני צור http://www.astrologia.goop.co.il/