עברית  |   English

מומלץ החודש
הגשמת משאלות באמצעות דימיון מודרך מאת מיכל סופר


מדיטציה בדמיון מודרך היא אחד הכלים העוצמתיים והמדהימים ביותר שיש ברשותנו. במדיטציה בדמיון מודרך אנו משלבים את הדמיון עם הנשימות ועם התחושות. זוהי חוויה מיוחדת במינה.
תרגיל קצרצר בהדמייה:עיצמו עיניים, דמיינו שאתם ניגשים למקרר, פותחים את דלת המקרר, מריחים את הריחות שבמקרר, חשים את תחושת הקרירות מהמקרר, רואים את מה שנמצא שם במדפים השונים.הושיטו את ידכם למגירת הפירות והירקות והוציאו משם לימון, הניחו אותו על השיש או על השולחן ובעזרת סכין חדה חצו אותו לשניים. הריחו את ריח ההדר של הלימון עולה באפכם.סחטו מספר טיפות לכוס, קרבו אל השפתיים וטעמו ממנו.זהו תרגיל קצר שמתאר את חוויית הדמיון המודרך- אנו יכולים לראות, להרגיש/לחוש, להריח ולטעום –כלומר להשתמש בחמשת החושים שלנו ע"מ ליצור תמונה כלשהי אמיתית במוחנו.אנו משתמשים בכך כל הזמן.בסדנאות שאני מעבירה אני מלמדת איך לפתח יותר את הדמיון שלנו, בחיבור לנשימה נכונה ותחושה אנו יכולים לחולל ממש ניסים בחיינו!ככל שאנו מתרגלים יותר ויותר מדיטציה בדמיון מודרך אנו נעשים שלווים ורגועים יותר, הריכוש שלנו משתפר, המערכות הפיזיות והאנרגטיות שלנו עוברות תהליך של ריפוי ותיקון.במדיטציה אנו למעשה מחקים באופן מלאכותי את התהליך הטבעי שמתרחש אצלנו בגוף באופן אוטומטי בזמן השינה.בזמן המדיטציה הגוף "ישן" והתודעה עירה- מה שמעורר תהליכי ריפוי בגוף ובנפש.ככל שמתרגלים יותר ויותר מדיטציה, אנו לומדים ומתחברים יותר ויותר לעצמנו ולמהות שלנו ומתחברים לכוחות האינסופיים שבתוכנו. החיים נעשים שמחים ומספקים יותר ואנו נעשים שלווים ואוהבים יותר.יותר קל לנו להישאר במרכז שלנו במקום להגיב באופן אוטומטי במצבי אי וודאות או בסיטואציות של כעס.אנו עולים למקום יותר גבוה ושלו- המקום הטבעי שלנו. שמחה, סיפוק ויצירתיות הופכים לחלק מחיינו.אנו יוצרים כל הזמן את חיינו. כשאנו משלבים את הדמיון שלנו עם הרגש והתחושה ומאמינים שמה שאנו רוצים כבר קיים- אנו הופכים אותו למציאות בחיינו. ממש כבמטה של קסם!מאחלת לכם אור, אהבה והגשמת משאלותיכם במהרה!

 

מאת מיכל סופר - העצמה הפנימית.

מלווה במסעות אישיים בשילוב הילינג ודמיון מודרך, מנחת סדנאות מודעות, מדיטציה, פיתוח יצירתיות ואינטואיציה, גרפולוגית מוסמכת. מפיקת דיסקים למדיטציה ומוסיקה שחלק מהכנסותיהם תרומה לילדים חולי סרטן.

לרכישת הדיסק של מיכל סופר 

www.michalsoffer.co.il