עברית  |   English

מומלץ החודש
קריסטלים לשנה החדשה


ראש השנה הגיע ואיתו מגיעות תחושות רבות, חלקן קשורות להתבוננות פנימה על השנה החולפת ועל הדרך שעשינו במשך הזמן, חלקן קשורות למבט קדימה,לרצונות שלנו לשנה הבאה,לציפיות והחזון שברצוננו להגשים.

כולי תקווה שהגבישים שבחרתי להביא לפניכם היום יאפשרו לכם לנוע בהרמוניה לשנה חדשה,טובה ומתוקה.

מי ייתן וכל משאלות ליבנו יתגשמו.

אמטיסט

אנו מכירים היטב את הגביש הזה מאספקטים כה רבים..אני בוחרת להתחיל איתו כיוון שלפני חודש תשרי,אנו עוברים את חודש אלול-אני לדודי ודודי לי,חודש זה מאופיין בהתחברות לעולמות עליונים והתבוננות מעמיקה על עצמנו.

האמטיסט מעצם היותה מדיטטיבית,מרגיעה ומחברת לעולמות גבוהים,מאפשרת ליצור חזון רחב עם אמונה גדולה בעתיד והשלמה מלאה עם העבר.

בנוסף,היא מרגיעה ומורידה מתח שעוזר לעבור את כל תקופת החגים בנינוחות גדולה.

כלציט ירוק

הכלציט הירוק משלב בתוכו שתי תכונות נפלאות: מוטיבציה לשינוי ופתיחות מחשבתית.

דרך מסענו לשנה חדשה אנו זקוקים לעיתים לזריקת מרץ,רעיון חדשני או דרך חדשה לפנות אל הנושאים המעסיקים אותנו.

לכלציט יכולת ללמד אותנו ניצול נכון של המשאבים שלנו,יצירתיות בהגשמת חלומותינו ושמחה בכל צעד בדרך.

רובי

לרובי תכונות רבות,ברצוני לשים דגש על פוריות מחשבתית, כפי שהרימון מייצג בחג את שפע הרעיונות,ההזדמנויות והשגשוג שאנו מברכים זה את זה, גם הרובי מחברת לתכונות אלה בדיוק,אין זה משנה לאיזה אפיק רצונכם לכוון את שפע האנרגיה הזו-העיקר שתרשו לעצמכם לחוש את מעיין החיים הנובע מתוככם ודרכו תיצרו את חייכם באהבה.

סלסטייט

גביש זה,כוחו בתפילה, יכולתו לחבר אותנו לעומק התודעה,לחיבור מאוזן של לב וראש ולאפשר לנו לבטא את חזוננו בצורה השלמה ביותר.

התפילה היא כוחה הגדול והרוחני ביותר של המילה,המילה משמעותית מאד בתקופה זו,הן לאיחולי ברכה,לבקשת סליחה ולהתחייבות אישית על החלטות לשנה הבאה.

באהבת שנה טובה ומתוקה.
הילה סגל.