עברית  |   English

מומלץ החודש
קונצרט מרגיע וקסום באירית


 "שילוב ייחודי ומרגש...עולמות מוסיקליים נפגשים...
קונצרט מרגש כזה עוד לא חווית..."
קונצרט מדהים ומרגיע של קערות טיבטיות וכינור
 

 
הקערות הטיבטיות הינם כלי נגינה מיוחד, המשמש לריפוי ושינוי מצבי תודעה.
הקערה הטיבטית היא כלי מיוחד העשוי מסגסוגת של 5 מתכות המפיק צלילים קסומים ומופלאים הפועלים על גופינו הפיזי, המנטלי והרוחני, וע"י השפעה על גלי המח ותאי הגוף מעוררים את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף. בזמן הטיפול חודרות ויברציות הצליל אל גופינו הפיזי והאנרגטי, מפוגגים חסימות פיזיות (כגון: כאבים) רגשיות, נפשיות ורוחניות, ומאזנות בין כל רמות האנרגיות בגוף, וע"י כך מאפשרות לגוף לרפא את עצמו מבעיות רבות ולהגיע לשלווה ולרגיעה.
מוצא הקערות מטיבט העתיקה, שם גילו הטיבטים לפני אלפי שנים, שלצלילים יש השפעה רבה על גוף האדם.
ישנה השפעה רבה על גוף האדם- ישנם צלילים הגורמים לגוף האדם להתכווץ כגון: קולות פיצוץ, קול אזעקה, בכי של תינוק וכד'. ישנם צלילים מרגיעים כגון רחש הגלים, פכפוך מיים בטבע, רוח מנשבת ועוד. מעבר לצלילים האלו גילו הטיבטים כי יש סוג נוסף של צלילים שלא רק מרגיע את הגוף אלא מעורר את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף- אלו הם צלילי הקערות הטיבטיות, הצלילים רכים ועדינים ובזמן הטיפול עוטפים את הגוף ברכות מפנקת, אט אט נוסכים שלווה בתאי הגוף ובגלי המח, ולאחר מס' דק' של ניגון המטופל חווה מעבר למקום שליו חמים ועוטף, בזמן שגופו ממשיך לקבל את
 ויברציות הצלילים הקסומים והמופלאים של הקערות.
לאחר 10 דק' המטופל חש ריחוף, גופו קליל, וקולות הצלילים מושכים אותו לחוויה אנרגטית מרגיעה, ומשחררת את כל תאי גופו המתוח ותאי מוחו המוטרד.
בסוף הטיפול המטופל משוחרר, רגוע ושליו, כל גופו קליל ומוחו משוחרר מדאגות, רגשות שליליים התנדפו להם ושאר מיני מכאובים שהתפוגגו בעזרת הצלילים הקסומים.

 

שמי הילה אני מוסיקאית, הילרית, כנרית מקצועית ומטפלת בקערות טיבטיות קול צליל ותדרים.
את צליליו של הכינור עוד מזמן דימו לצליל הנשמה שגואה ומספרת על מצוקותיה על מאויה ועל תשוקתה לחיים שכאן ומעבר ובעיקר על הרצון לדיוק וחיי מימוש, צליל הנשמה הינו כה מדויק עד כי אם הלך הרוח בחיינו שונה ממה שיועד לנו תמיד נחוש צרימה, ממש כצליל הכינור אין הוא מוכן לחוסר דיוק, וחוסר סינכרון תמיד יורגש ויתבטא בנגינה ובמאזין. 
אהבה, קבלה נתינה,חמלה תרגול אינסופי הרמוניה וקצב הן רק חלק ממילות המפתח של השפה הרוחנית , שפה המקבילה למעשים גשמיים בסיסיים, פרקטיקה ורגש חוברים יחד במציאות שלנו ובמסע המרתק הזה שכולנו שותפים לוהסיסמה לפיצוח תוכנת החיים הינה: השילוב בין פרקטיקה מעשית לבין רגש ואמוציות.
הצליל הינו כה מדוייק ותדרו עצום ביופי, כל שעלינו זה להתרכז בבקשה וברצון כלשהו לבורא הכינור יעטוף בחמלה ואהבה ויזרים את הבקשה בתדר שקשה לנו לבטא במילה ויוחזר  לבעליו עם מתנה מעצימה ,עולם מופלא, אם רק נפתח את הלב ונקשיב לו.

אברהם בן אור  - מטפל מנחה סדנאות קורסים ותהליכי מודעות 
מזה כ-15 שנה מטפל מלמד ומעביר תהליכי מודעות והתבוננות פנימית תוך שילוב טיפולי מגע וטיפולי רוח המאפשרים
שחרור הגוף הנשמה והרוח 

 

הילה בן טובים - כנרת מקצועית, מוסיקאית והילרית

מטפלת בקערות טיבטיות קול תדרים וצלילים

 

 

  

 

ביום חמישי ה18/6/15 בשעה 18:30 נסגור את דלתותינו לטובת הצלילים המרגשים...

להרשמה: אברהם, 052-5254869
הילה, 052-8335168

* מס' המקומות מוגבל, מהרו והבטיחו את מקומכם/ן

*הקונצרט הינו בתשלום סימלי של 50 ש"ח (לאומנים)