עברית  |   English

מומלץ החודש
מצב הכוכבים השבוע...


מרקיורי, יופיטר ואוראנוס נמצאים השבוע כבר בטלה. אוראנוס יעבור לשם בעוד יומיים, ביום שבת ה 12.3. 
המעבר של אוראנוס מבית לבית קורה אחת ל 7 שנים בערך וזה די מדהים שהפעם הוא קורה ממש בזמן שבו גם הכוכבים האישיים עוברים כמוהו מדגים לטלה. זהו מעבר משמעותי ביותר עליו כתוב כאן למטה בהרחבה. 
זמנים מאוד מיוחדים צפויים לנו השבוע כאשר כמעט כל הכוכבים נמצאים על ציר המעבר בין מזל דגים למזל טלה. 
מזל דגים הוא המזל ה 12 והאחרון בגלגל המזלות. הוא מדבר על סוף של תהליך, מופנמות וטראנסדנטליות - כאשר החלק העיקרי של האנרגיה שלו מופנה אל עולמות הרוח. 
מזל טלה הוא המזל הראשון בגלגל המזלות, הוא ראשון וגולמי, בעל אנרגית חיים מתפרצת. 
המעבר בין שתי האנרגיות השונות האלה יוצר זעזוע - כמו כל סוף שמוביל להתחלה חדשה. והשנה הוא חזק שבעתיים בליווים של הכוכבים הגדולים אוראנוס יופיטר.
השמש ומארס עדיין בדגים. השמש תעבור לטלה בשבוע הבא ומארס בעוד שבועיים. אנחנו ממש עם רגל אחת בסופו של מעגל אחד ורגל שנייה בתחילתו של אחר.
 
מעניין שדווקא הרעיונות (המבוטאים על ידי מרקורי ואוראנוס בעיקר) הן כבר בתוך "הדבר הבא", אבל החלקים הפרקטיים שלנו (השמש ומארס) צריכים עוד זמן כדי להצטרף אליהם... 
המעבר הדרמטי הזה מן המופנמות החוצה יורגש בחיינו האישיים, כמו גם באירועים העולמיים.

קרני צור הינה אסטרולוגית בעלת ניסיון רב ומפתחת שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית".
ניתן להזמין מפות אישיות ויעוץ אישי /זוגי/עיסקי/משפחתי, מפה לרך הנולד או הורוסקופ שנתי אישי (מתנה נהדרת ליום ההולדת). להזמנה: 04-6619146 או zorkr@012.net.il
עוד מאמרים בנושא אסטרולוגיה, מבזקי מצב הכוכבים והרשמה לתחזית שבועית חינם באתר http://www.astrologia.goop.co.il/ . מומלץ להיכנס!