עברית  |   English

מומלץ החודש
השימוש במוצרי הפנג-שואי בחיי היום-יום


מוצרי פנג שואי הגיעו למחוזותינו החל משנות ה-80, בהן תורת הפנג שוואי החלה להיות מופצת באירופה והגיעה גם לארצנו הקטנה, ישראל.
הפנג שואי נועד לאבחן איכות של מקום הן מבחינת זוגיות ובריאות, והן מבחינת פרנסה ושפע.
הסינים מאמינים כי קיימים שלושה גורמים לחיים מאושרים- מזל שמים, מזל אדם ומזל אדמה.
מזל שמיים מציין כי כדאי ורצוי להבין את הדרך בה הנך הולך באמצעות תאריך לידתך, כך תוכל לקבל החלטות נכונות בזמן הנכון- מזל אדם.
ואילו מזל שמים מתייחס לבדיקת הבית או העסק שהנך ממוקם בהם, למען תמיכה בכל תחום חיים מהמבנה הקיים.
היות והפנג שואי הקלאסי עוסק באיכות האנרגיה שבמקום, ע"י שימוש במצפן סיני מול תאריך הלידה של הדיירים, לאנשים רבים הדבר אינו מוחשי ומכאן החלו לייצר ולשייך את מוצרי הפנג שוואי, כמקור לפיתרונות עבור האדם בכל תחום חיים.
אמנם מוצרי הפנג שואי אינם אלו העוזרים לקבל את משאלות ליבנו, אך  הם עוזרים בכך שהמטרה תוגשם.

הסינים מאמינים מאוד בשימוש בתת מודע של האדם, ולכן משתמשים הרבה במוצרי הפנג שואי ובמילים, כגון קליגרפיה, ברכות, שירים וכד', אשר אלו מרוממים את מצב רוחם בכל יום ומעניקים תקווה לחיים טובים יותר.
היות והפנג שואי עוסק במיקום נכון של האדם לפי איכות האנרגיה שבבית, גם לחפצים ולמוצרי הפנג שואי קיימים מיקומים נכונים להם לפי משמעותם.
כדור קריסטל או ספירלה, משמשים לרוב כחוצץ בין דלת לחלון היות והפנג שווי מתמקד בהבאת האנרגיה למקום ושמירתה, קיימים בתים בהם החלון ממוקם ישירות למול דלת הכניסה והדבר "מבריח" את האנרגיה החוצה, לכן מומלץ להניח כדור קריסטל או ספירלה בין דלת הכניסה לחלון על מנת שהאנרגיה תמשיך להסתובב בחלל החדר והבית ולא תיצא ממנו.
בכל בית קיימות מראות, חשוב מאוד שהמראה לא תהיה ממוקמת מול דלת הכניסה, אשר זו מוציאה את האנרגיה החוצה, כמו כן מומלץ כי המראה לא תשקף את המיטה הזוגית, בה הינכם ישנים היות והדבר מעייף ויכול לגרום לבעיות בזוגיות.
שימוש נוסף לטובה במראה הוא כאשר קיים אלמנט המאיים על ביתנו, הדבר יכול להיות זווית של מבנה אחר המכוון לבית שלנו, או ענף החודר לחלון וכד', במידה ולא ניתן להסיר אלמנט מאיים מול ביתנו, כגון עמוד חשמל, זווית של בית אחר מומלץ להניח מראת בגואה הפונה החוצה כלפי אותו גורם עויין.
הדבר אולי נשמע מצחיק, אבל כל גורם עויין כלפי ביתנו יכול לגרום לבעיות בריאות ואפילו לתאונות ואלמנות.
החשוב בבית הוא השימוש בחמשת האלמנטים במיקומים הנכונים להם,
הדרום אוהב את אלמנט העץ והאש, המחזקים את הלימודים והסטאטוס של הדיירים.
לכן לאקי במבוק ותאורה או נרות טובים לאיזור זה, גם תלייה של תעודות בקיר הדרומי בחדר העבודה טובים ליצירת סטאטוס דרך לימודים.
המזרח אוהב את אלמנט המים והעץ, ליצירת בריאות טובה בקרב בני המשפחה.
מומלץ להניח בקיר המזרחי בסלון תמונות מאלמנטים אלו, עציצים או לאקי במבוקים, כלי זכוכית, קריסטלים, עלי לוטוס מזכוכית, ברכת הבית ואת שלושת החכמים- לוק פוק וסאן מעל לגובה שולחן עבור בריאות ואריכות ימים, גם חיית החזיר טובה לאיכות חיים ולפינוקים ולכן טוב להניח אותו במטבח בקיר המזרחי.
המערב אוהב יצירות והנאות החיים, בעיקר עבור ילדים ולכן טוב להניח שם את אלמנט המתכת או האדמה.
טוב להניח בקיר המערבי בסלון ובחדר שינה יצירות אמנות שעושות טוב לבני המשפחה, פעמונים או קערות טיבטים, גם חלילים, כלי מוזיקה מאוד טובים המעניקים תחושת שמחה ואושר בבית.
למי שמעוניינת בפיריון, מומלץ להתייחס לפינה הצפונית בחדר שינה ולהניח בה כלי זכוכית או מזרקה בקיר הצפוני בסלון, למרות שמאוד חשוב להבחין במיקום נכון של מים ולכן נוטים להניח כלי זכוכית במקום.
מוצרי הפנג שואי מרובים לפינה זו וניתן להניח פרח לוטוס מקריסטל, כדורי קריסטל תלויים, מראה וכד'.
פינות נוספות בבית הן הדרום מערב ודרום מזרח, צפון מזרח וצפון מערב.
הפינה הדרום מזרחית טובה לרומנטיקה וטוב להניח בה עציץ או לאקי במבוק לחיזוק אלמנט העץ שאוהב איזור זה.
ידוע כי מניחים זוג ברווזי מנדרין בפינה הדרום מערבית בחדר שינה, מדוע?
הפינה הדרום מערבית שייכת לזוגיות וליציבות במערכות היחסים, לכן זוג המנדרין מייצג את הזוגיות האולטימטיבית, לכן טוב שהינכם מניחים זוג זה בפינה, אך מומלץ כי יהיה מחרס או קרמיקה, היות ופינה זו אוהבת את אלמנט האדמה, דבר נוסף ניתן להניח בפינה זו גם זוג נר פנג שווי, היות והאש טובה גם היא למיקום זה.
לחיזוק נוסף ניתן להניח זוג ברווזי מנדרין גם בפינה הצפון מזרחית אשר מחזקת את הקשר למיסוד או להניח זוג נרות פנג שוואי.
הפינה הצפון מזרחית טובה גם להגשמת משאלות ולכן טוב להניח בה תמונה שמתארת את מטרתכם, ניתן אף להניח בתוך מעטפת מזל אדומה, פתק או מכתב ובו פירוט של משאלות ליבכם.
באיזור הסלון ניתן להניח בפינה הצפון מזרחית, פסל צפרדע אוחזת או יושבת על מטבעות אי צינג עבור שפע בבית.
לנסיעות ולטיולים, ניתן להשתמש בדמות סירת מפרש, אשר מפליגה למרחקים, מומלץ להניח לצידה פתק או תמונה לאן הנכם מעוניינים להגיע ולהניח בפינה הצפון מערבית בחדר עבודה או הסלון. בנוסף ניתן לחזק את הפינה הצפון מערבית באלמנט האדמה והמתכת, ע"י פסלון דרקון או אריה לקבלת יוזמה ומנהיגות בעבודה ולקבלת הזדמנויות טובות דרך נסיעות ותנועה בעבודה.
נראה כי קיימים אלמנטים מרובים אשר שייכים לחמשת האלמנטים ולמיקומים בתוך הבית, כאשר כל מיקום מחזק ותורם יותר למשמעות המוצר ולהשגת מטרותיכם.
לפני כל שינוי, מומלץ לטהר ולנקות את הבית.
את הטיהור עורך אותו אדם המתגורר בבית, וניתן לבצע זאת בעזרת מספר מוצרים -פעמון רוח, קטורת, מצילתיים, פעמון טיבטי, גונג, פעמונים סיניים, ועוד..
לאחר הטיהור ניתן להניח את המוצרים שרכשתם במיקומים הנכונים להם.
למזל אישי אשר ילווה אתכם לאורך כל היום ניתן לרכוש סמלי פנג שואי לתלייה במכונית, ידית דלת המשרד, מחזיק לפלאפון או עבור מחזיק המפתחות.

למידע נוסף ולקבלת ייעוץ פנג שואי מעמיק כולל טיפים לחיזוק האדם מתוך הבית - שלומית שטיינברג- יועצת מוסמכת לפנג שואי ולמיסטיקה סינית, חברת האגודה הישראלית לפנג שואי.
טל- 052-8708298
אתר- http://www.fengshui-mystic.co.il/